تبلیغات
آوای آسمانی - برگزاری نشست‌ تحلیل تلاوت‌های قاریان، گامی در تخصصی‌تر شدن ایکنا

برگزاری نشست‌ تحلیل تلاوت‌های قاریان، گامی در تخصصی‌تر شدن ایکنا

 

نوشته شده توسط: موسوی

دیروز در ایکنا میزبان مهمانان گرانقدری بودیم، کسانی که برای شرکت در اولین نشست تحلیل و واکاوی تلاوت‌های ستارگان تلاوت جهان اسلام از راه دور نزدیک در ایکنا گرد هم اومده بودند، جلسه خوبی هم از آب در اومد انصافاً، ولی من خودم معتقد بودم که وقت جلسه کم بود و اساتید نتونستن تمام مطالب مورد نظر خودشون رو بگن. 

واقعاً جای چنین جلساتی میان جلسات جامعه قرآنی کم بود، جلساتی تخصصی که به بررسی ابعاد فنی تلاوت‌های قاریان برجسته جهان اسلام مخصوصاً نسل اول مصر بپردازه، پس از طراحی سوژه آسیب‌شناسی تلاوت‌های قاریان ایرانی در ایکنا فکر کنم این دومین ایده‌ خوبی بود که برای ایکنا طراحی کردم.

واقعاً هم جای کار داشت، چون که بارها با دوستان قرآنی که حرف می‌زدم می‌گفتن ایکنا فقط خبره و چیزه دیگه‌ای نداره، یه سایت تخصصی باید حرف تخصصی بزنه و ایکنا خدارو شکر الان توی این مسیر افتاده، امیدوارم همون طور که الان دوستان و استادان و پیشکسوتای قرآنی ما رو با نظرها و پیشنهاداتشون یاری می‌دن بازهم شاهد نظرات و انتقادات اون‌ها برای بهتر شدن کار باشیم.

یکی از دوستان محترم نیز نظری را برای من فرستاده بودند با این مضمون که ای کاش از قاریان جوان نیز در این گونه جلسات دعوت می‌شد که باید خدمتشان عرض کنم که پوسترهای تبلیغاتی این نشست یک هفته قبل از برگزاری نشست در سطح جلسات قرآنی شهر تهران توزیع شده بود، حتی خود من در چند مورد این پوسترها رو برای جلسات اساتید بردم، حضور در جلسه هم برای همه آزاد بود.

برای خواندن مشروح کامل این نشست کلیک کنید!
برای دانلود فایل صوتی این نشست کلیک کنید!

 

                                    

 

                                    

 

                                    
                                               از‌ سمت چپ «عباس سلیمی» و                                                                                                                                           وبلاگر آوای آسمانی