تبلیغات
آوای آسمانی - بلاگر آوای آسمانی در عمان

بلاگر آوای آسمانی در عمان

 

نوشته شده توسط: موسوی


بلاگر آوای آسمانی دهه سوم ماه مبارك رمضان را به دعوت رسمی وزارت اوقاف و امور دینی كشور عمان مهمان قرآن دوستان این كشور خواهد بود.
به گزارش پایگاه قرآنی آوای آسمانی، «سید جاسم موسوی» بلاگر آوای آسمانی با دعوت رسمی وزارت اوقاف و امور دینی كشور عمان دهه سوم ماه مبارك رمضان به این كشور سفر كرده و آوای ملكوتی قرآن كریم را در مساجد این كشور طنین انداز خواهد كرد.

بنابر این گزارش، موسوی قرار است در این سفر در مساجد مهم و بزرگ عمان از جمله مسجد «سلطان قابوس» شهر مسقط به تلاوت قرآن كریم بپردازد.

سید جاسم موسوی در سال 1363 شمسی در خانواده ای متدین و دوستدار اهل بیت (ع) به دنیا آمد، وی در همان سنین كودكی با تشویق پدر خود به سمت تلاوت قرآن كریم گرایش پیدا كرد و خیلی زود جای خود را در محافل قرآنی سطح شهر محل زندگی خود باز كرد به طوری كه كمتر محفلی در شهرستان بدون تلاوت قرآن او آغاز می شد.

توفیقات خداوندی و تلاش پیگیر او باعث شد تا وی بتواند مقام اول رشته قرائت قرآن كریم در مقطع شكوفه ها در سال 73 را در استان خوزستان كسب كرده و به عنوان نماینده این استان راهی مسابقات كشوری در ارومیه شود.

وی توانست در سال 78 در مسابقات سراسری قرآن كریم سازمان اوقاف در قم مقام سوم كشور را از آن خود كند، همچنین در سال 80 نیز مقام دوم مسابقات بسیج دانش آموزی كشور را كسب كرد.

موسوی در افتتاحییه پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن كریم جمهوری اسلامی ایران در سالن كنفرانس سران اسلامی در حضور «سید محمدخاتمی» رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی ایران به عنوان قاری افتخاری به تلاوت قرآن كریم پرداخت و مورد تقدیر و تشویق رئیس جمهور ایران قرار گرفت.

وی همچنین در ماه مبارك رمضان سال 1379 توفیق این را یافت كه در حسینیه امام خمینی (ره) در حضور مقام معظم رهبری به تلاوت قرآن كریم بپردازد.

سید جاسم موسوی همچنین به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به كشورهای قطر، امارات، فرانسه و بلژیك برای تلاوت قرآن كریم سفر كرده است.

                                        استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است