تبلیغات
آوای آسمانی - مشکلی به نام «به روز بودن!»

مشکلی به نام «به روز بودن!»

 

نوشته شده توسط: موسوی


راستش را بخواهید هرچقدر فکر کردم دیدم پستی که نوشته ام زیاد هم مهم نیست که احتیاج به لید (کلمه ها و ترکیب های تازه: لید در اصطلاح خبری به برجسته ترین موضوع خبر یا مصاحبه اشاره می کند و در اول خبر می آید) داشته باشد. پس لطفا ادامه مطلب را بخوانید!از قدیم الأیام هم گفته اند که حرف حق جواب ندارد، ما هم قبول داریم که در حق دوستان کوتاهی کرده ایم. همین آپ نکردن وبلاگ را می گوییم که از نان شب هم واجب ترشده است برای ما، اما خوب شما هم حق را به ما بدهید دیگر.

اصلاً نمی دانیم که چرا این وقت لامصب رو به راه نمی شود، وقتی هم که به راه است اینترنتمان به راه نیست وقتی هم اینترنتمان به راه است وقتمان به راه نیست. وقتی هم همه چیز به راه است بعضی ها می آیند مسابقه اینترنتی می گذارند و ما را به بیراهه می کشانند. همین آقایان گروه مجلات همشهری را می گوییم ها، که آمدند 4 ماه تمام ملت را گذاشتند سر کار و بعدش هم رفتند پی کارشان و انگار نه انگار که اصلاً مسابقه ای در کار بود. (چه بگوییم که نگفتنمان بهتر است)

این همه را گفتیم که بگوییم به همین دلایلی که عرض شد خدمتتان و خیلی دلیل های دیگر هم که عرض نشد، نه قرار است این وبلاگ تعطیل شود و نه ما قول هایمان را به دوستان فراموش کرده ایم.

اول آبان ماه مصادف بود با تولد استاد «محمدحسین سبزعلی» از استادان پیشکسوت قرائت قرآن کشورمان و به همین مناسبت هم یک گفت گوی مفصل با این استاد انجام داده ایم که می توانید آن را از طریق لینک پایین بخوانید.

گفت و گو با استاد سبزعلی را اینجا بخوانید!

اما مطلب دیگر این که گوش شیطان کر، پس از یک سال و اندی گیر دادن و پاپیچ شدن به پاچه محترم پسر دایی عزیز بالاخره ایشان لطف کردن و سایت شخصی من رو راه اندازی کردن که البته هنوز هم زیاد کامل نیست.

البته، فعلاً دیگر عرضی هم نیست!                                                  استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است