تبلیغات
آوای آسمانی - «محمود شحات انور»؛ پسری که دارد نشان از پدر

«محمود شحات انور»؛ پسری که دارد نشان از پدر

 

نوشته شده توسط: موسوی


آقای «محمد رضا پورزرگری» از قاریان بین المللی کشورمان برایمان تعریف می کرد که خدمت مرحوم استاد «شحات محمد انور» بودیم. گفتیم استاد، خداوند پسرتان «انور شحات» را برایتان حفظ کند. بسیار قشنگ و زیبا می خواند و ما را به یاد روزهای جوانی شما می اندازد.
استاد شحات لبخندی زد و گفت: من پسر دیگری غیر از انور دارم که نامش «محمود» است. او نه تنها از انور که روزی از من هم بهتر خواهد شد.

اینها را گفتم که بگویم...
حالا چرا این جوری نگاه می کنید؟! مگر حرف تعجب آوری زدم؟! آهان، حتماً می خواهید بگویید که چه شده که از  محمود شحات انور تعریف و تمجید می کنی؟ مگر همین خودت نبودی که تا چند وقت قبل می گفتی محمود هم شد قاری؟


آقا جان حالا چرا می زنید؟ ما فقط یک نقل قول ساده کردیم. گناه نکردیم که!
آری، گفتم ولی نه به این غلظتی که شما فرمودید! فقط گفتم که این آقا محمود کمی پیازداغ قرائتش زیاد است. همین! آن ها را کم کند وقعاً قاری است. الان هم این را می گویم، ولی این دلیل نمی شود که قرائت هایش را نشنویم.
حالا بماند که بعضی از اساتید محترم حتی شنیدن قرائت های او را برای شاگردانشان ممنوع اعلام کرده اند.

اصلاً آقا به ما چه ارتباطی دارد که چه کسی چه تلاوت هایی را گوش می کند، فقط می خواستیم بگوییم که این محمود شحات انور هم بد نمی خواند ها! یعنی راستش را بخواهید تا حالا هر چقدر تلاوت از ایشان شنیدم (حوالی 250 تلاوت) خوب بود فقط می ماند همان قضیه پیاز داغ و از این جور حرف ها که آن هم زیاد مهم نیست. به نظرتان مهم هست؟!


استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است